FH/05/11/21/MKT

• Lublin

Logistyk Sklepu

poszukuję Kandydatów na stanowisko Logistyk Sklepu (Sklep Materiałowy)

• przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo- jakościowe towaru
  • rozmieszczenie towarów na półkach sklepowych i w magazynie sklepu.
  • przygotowywanie dostaw i wydawanie towarów klientom.
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.

• orzeczenie o niepełnosprawności
  • mile widziane uprawnienia UDT

praca zmianowa możliwa praca w weekendy.  Pracownikom oferujemy premie, karty podarunkowe, karta multisport, opiekę medyczną.