FH/05/07/2022/MGR

• Łęczna

Pomoc Kuchenna

poszukuję Kandydatów na stanowisko Pomoc Kuchenna

• pomoc  przy myciu naczyń na zmywali i obsługa zmywarki
  • doraźna pomoc Szefowi Kuchni i pozostałym kucharzom
  • pomoc przy obróbce produktów niezbędnych do przygotowania dań, posiłków, deserów
  • przygotowanie warzyw i owoców – obieranie, krojenie, porcjowanie wyrobów kulinarnych
  • utrzymanie pomieszczeń kuchennych  i naczyń kuchennych w należytej czystości
  • utrzymywanie w czystości jadalni podczas wydawania obiadu
  • obowiązkowe noszenie odzieży ochronnej podczas pracy w kuchni

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zatrudnienie stażowe od 01.09.2022  godziny pracy do uzgodnienia