FH/04/07/2022/MGR

• Łęczna

Pracownik Sprzątający

poszukuje Kandydatów na stanowisko Pracownik Sprzątający

• pomoc przy praniu odzieży, fartuchów ochronnych oraz tekstyliów kuchennych niezbędnych do pracy i utrzymania czystości
  • pomoc przy prasowaniu i przygotowywaniu do używania wypranej i wysuszonej odzieży ochronnej
  • doprowadzenie i utrzymanie należytej czystości i porządku pomieszczeń użytkowanych przez mieszkańców oraz pomieszczeń administracyjnych.
  • mycie podłóg lamperii i glazury
  • ścieranie kurzu.

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zatrudnienie stażowe od 01.09.2022, godziny pracy do uzgodnienia.