FH/04/06/2022/MG

Specjalista ds. Obsługi Klienta

poszukuję Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta

• kontakt z kluczowymi klientami
  • tworzenie, projektowanie gazetek reklamowych
  • ustalanie targetów zakupowych
  • ustalenie warunków współpracy z potencjalnymi klientami

• wykształcenie średnie
  • bardzo dobra znajomość programu EXCEL
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży sprzedażowej.

• umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego