FH/04/04/2022/GS

Handlowiec części zamiennych

poszukuję Kandydatów na stanowisko Handlowiec części znamiennych maszyn rolniczych

• pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży
  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu
  • monitorowanie działań konkurencji
  • organizacja spotkań promocyjnych

• mile widziane doświadczenie w pracy w sprzedaży
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • umiejętności perswazyjne i negocjacyjne
  • gotowość do pracy w terenie

Zatrudnienie od zaraz, umowa o pracę, 8-16, 7-15 do uzgodnienia