FH/03/11/2022/GS

Specjalista ds. Trade Marketingu

poszukuję Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Trade Marketingu  Gastronomii

• analizowanie  danych rynku, przeprowadzanie badań potrzeb klientów  gastronomii  celem wsparcia sprzedaży w kanale gastronomicznym
  • realizowanie działań  trade marketingu  w ramach kontraktu zakupowego.
  • organizacja  oraz przeprowadzanie aktywności wspierających sprzedaż  (promocja)
  • stałe wspieranie oraz współtworzenie  narzędzi motywacyjnych  dla sił sprzedaży

• 2 letnie doświadczenie  dziale trade marketingu  lub w sprzedaży HoReCa
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office