FH/03/07/2022/MGR

Pokojowa

poszukuję Kandydatów na stanowisko Pokojowa

• wymiana ręczników oraz pościeli
  • współpraca z personelem sprzątającym
  • kontrola pokoi, pomieszczeń
  • przekazywanie do pralni i odbiór z pralni pościeli  ręczników, firan, zasłon, kap
  •  informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach
  • mycie okien , ścieranie kurzu, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i ich dezynfekcja

Wymagania :

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • empatia, życzliwość

Zatrudnienie stażowe od 01.08.2022 godziny pracy 7-15