FH/01/07/2022/MGR

Opiekun

poszukuję Kandydatów na stanowisko Opiekun

Zakres obowiązków:

• opieka nad osobami starszymi,
  • pomoc przy poruszaniu się, ubieraniu, spożywaniu posiłków, czynnościach higienicznych;
  • obsługa wózka inwalidzkiego,
  • organizacja czasu wolnego.

Wymiar czasu pracy pon-pt miedzy 8-18

• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • średnie wykształcenie,
  • sprawność fizyczna,
  • cierpliwość,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wiedza z zakresu niepełnosprawności, autyzmu;