FH/01/01/2023/MŁ

• Kielce

Pracownik serwisu sprzętów gospodarstwa domowego

poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik serwisu sprzętów gospodarstwa domowego

• przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • wypełnianie baz danych
  • naprawa okapów kuchennych
  • dokonywanie przeglądów;
  • kontrola zabezpieczeń w maszynach;
  • przenoszenie danych między urządzeniami

• mile widziane wykształcenie techniczne lub  zawodowe
  • umiejętności manualne
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi np. wkrętarka