Fundacja Heros
Witamy na naszej stronie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obszar działań Fundacji Heros w Lublinie. Jesteśmy organizacją pozarządową, której głównym celem statutowy jest działanie na rzecz osób niepełnosprawnych. Cel ten realizowany jest m.in. poprzez: doradztwo zawodowe oraz wspomaganie i podejmowanie działań zmierzających do aktywizacji zawodowej i społecznej oraz tworzenia miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

2017-06-08
Szkolenie pn. Pracownik administracyjno-biurowy w ramach projektu pn. SAMOdzielni trwa!

5 czerwca 2017 r. rozpoczęło się szkolenie zawodowe pn. "Pracownik administracyjno- biurowy" realizowane w ramach projektu pn. "SAMOdzielni" współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Szkolenie realizowane jest przez Szkołę Blue Education w Lublinie.
Cały kurs będzie trwał 84h lekcyjne, podczas których uczestnicy zapoznają się m.in

• z zasadami i organizacją pracy biurowej,
  • obsługą urządzeń biurowych,
  • zasadami redagowania pism.

Wszystkim kursantom życzymy powodzenia!

Fundacja Heros: ul. Z. Krasińskiego 2/31, 20 - 709 Lublin