Fundacja Heros
Witamy na naszej stronie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obszar działań Fundacji Heros w Lublinie. Jesteśmy organizacją pozarządową, której głównym celem statutowy jest działanie na rzecz osób niepełnosprawnych. Cel ten realizowany jest m.in. poprzez: doradztwo zawodowe oraz wspomaganie i podejmowanie działań zmierzających do aktywizacji zawodowej i społecznej oraz tworzenia miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

2018-04-05
Zapraszamy do udziału w projekcie pn. "Skuteczni w działaniu!"

Informujemy, że od 1 kwietnia 2018 r. do 31 marca 2021 r. Fundacja Heros rozpoczyna realizację projektu pn. „Skuteczni w działaniu!” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Cele Projektu:

Celem projektu jest wsparcie 260 osób niepełnosprawnych w wejściu na rynek pracy poprzez udział w projekcie z wykorzystaniem metody zatrudnienia wspomaganego w okresie od 01.04.2018 r do 31.03.2021 r. na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Adresatami projektu są: osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym, umiarkowanym
i lekkim w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz.U. z 2011 nr 127 poz. 721, z poźn. zm.) spełniające następujące warunki:

• pozostające bez zatrudnienia,
  • zamieszkujące na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego lub świętokrzyskiego,
  • w wieku aktywności zawodowej(tj. osoby, które nie osiągnęły wieku emerytalnego),

W ramach projektu Uczestnicy będą mogli skorzystać bezpłatnie z następujących form wsparcia:

• indywidualnego poradnictwa zawodowego;
  • poradnictwa psychologicznego;
  • warsztatów umiejętności psychospołecznych;
  • szkoleń zawodowych;
  • staży zawodowych;
  • wsparcia trenera pracy;
  • pośrednictwa pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

• Biuro w Lublinie:
  • telefoniczny pod nr tel. 570 122 110
  • na adres e-mail: praca@fundacjaheros.org
  • lub osobistej wizyty przy ul. Z. Krasińskiego 2/31 w Lublinie
    (boczna ul. T. Zana).
  • Oddział świętokrzyski w Kielcach:
  • ul. Wesoła 51/802, 25-363 Kielce
  • tel. 539 309 781
  • e-mail: kielce@fundacjaheros.org

• Odział podkarpacki w Rzeszowie: